Lampy Solne

Sól kamienna – energia i witalność
Czy zwykły kawałek soli może leczyć i uspokajać?
Tak, a najlepiej, jeżeli jest to sól w formie lampy lub świecznika!

 Od wieków człowiek z powodzeniem wykorzystuje lecznicze właściwości soli. Sól wykorzystywana przy produkcji lamp, wydobywana z głębokości ok. 1000 m, pozbawiona jest jakichkolwiek toksycznych zanieczyszczeń. Lampy i świeczniki solne produkowane współcześnie wprowadzają niepowtarzalny nastrój, korzystnie jonizując powietrze. Jest to produkt całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. W zamkniętych pomieszczeniach oddychamy powietrzem z przewagą jonów dodatnich, zaś kryształ solny jest idealnym źródłem jonów ujemnych z uwagi na swój skład . chemiczny. Jony te są emitowane o wiele intensywniej podczas świecenia lampy. W wyniku ujemnej jonizacji poprawia się samopoczucie, lepiej się oddycha, zwiększa się odporność na stres, wzrastają siły witalne. Potwierdzają ten takt opinie wielu bioenergoterapeutów. Mikroklimat w pomieszczeniach, gdzie używa się lamp solnych, znacznie się poprawia, zdecydowanie lepiej rosną rośliny, lampy neutralizują też szkodliwe promieniowanie żył wodnych.

grota_02

Do wymienionych zalet lamp i świeczników solnych należy dodać oddziaływanie kolorów. Kolor lampy lub świecznika zależy od zawartości i ilości mikroelementów kryształów soli i również oddziałuje leczniczo na ‚ człowieka, przywracając mu dobry nastrój i wyciszenie. Świecąca się żarówka lub świeczka powoduje odparowywanie kryształów soli, co daje efekt inhalacji – zabieg często stosowany w uzdrowiskach i sanatoriach. Przeprowadzone badania i testy potwierdziły wzrost ilości jonów ujemnych nawet o ok. 70% już po godzinie świecenia lampy lub świecznika solnego. Te wszystkie energie działają leczniczo na człowieka, przywracając mu radość życia. Lampy i świeczniki solne czyści się wilgotną ściereczką lub szczoteczka. Gdy lampa jest zbyt wilgotna, najlepiej pozostawić ją włączoną przez dłuższy czas.
Dziękujemy za zakup naszych unikalnych lamp i świeczników í życzymy długiego ich użytkowania.
Gwarancja zdrowia i dobrego nastroju.

Lampy i świeczniki solne
Lampy i świeczniki solne silnie jonizują powietrze, przeciwdziałając niekorzystnej dla człowieka jonizacji dodatniej. Postawione w pobliżu urządzeń elektromagnetycznych (TV, komputer, kuchenka mikrofalowa itp.) Lampa lub świecznik solny pochłania szkodliwe promieniowanie eliminowane przez te urządzenia. Lampy i świeczniki solne produkowane są z kryształów soli kamiennej, która zalega w ziemi od kilkuset milionów lat. Poprzez nagrzewanie się bryły soli następuje jej odparowywanie, co powoduje, że powietrze nasyca się mikroelementami, niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Chorym na serce, reumatyzm, astmę, nadciśnienie tętnicze lampy solne pomagają w zwalczaniu dolegliwości. Lampa solna postawiona przy dziecięcym łóżeczku wytworzy aurę spokoju, zapewniając naszemu dziecku zdrowy, mocny sen. Subtelne światło, jakie emitują lampy, stwarza ciepły, intymny klimat. Ze względu na obróbkę ręczną, każda lampa ma jedyny, niepowtarzalny kształt.